26
Sal, Oca
14 Yeni Haber

Siyaset
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ın sosyal medya hesabından Sultan Sazlığı eko köy projesi, Soysallı Büyüleyen ve Çayırözü göleti projesi açıklamasının ardından Yeniden Refah Partisi Develi ilçe Başkanı Mahmut Kılınç proje çok yapan yok diyerek sert eleştiride bulundu.

 

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, Develi Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmak için çeşitli vaadlerde bulunulduğunu ama yıllar geçmesine rağmen açıklanan projeler hayata geçirilmeyerek ilçenin adeta kaderine terk edildiğini söyledi.

Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Kılınç, 'Geride bırakılan iki seçimde Develi Belediye Başkanlığına aday olan ve koltuğa oturan Mehmet Cabbar, iktidar partisi olmanın da verdiği güç ile Develi ilçesi için br çok proje açıkladı. Bu projelerden bazıları Katlı Otopark, 2. Etap Meydan Projesi, Uzun Çarşı Projesi, Terminal Projesi, Eski Pazar Yerine AVM Projesiydi.Develi halkı da ilçeye hareketlilik kazandıracak düşüncesiyle oy vermişti.Aradan yıllar geçmesine rağmen projeler halen hayata geçirilemedi. Projeler çok, yapan yok. Siyasiler yapamayacakları projeleri vaad etmemeli.Başkan Cabbar'dan proje açıklamasını değil açıklanan projeleri hayata geçirmesini bekliyoruz.Develi'nin cazibe merkezi olması için gerçekçi projelerin açıklanmalı ve hayata geçirilidir. 55 proje açıklandı ama icraata geçirilmedi. Bunların yanında halen projeler açıklanmaya devam ediliyor'' dedi.


Kılınç. ''Ayrıca Develi halkı için büyük önem arz eden yeni Devlet Hastanesi'nin yüzde 70 oranında tamamlandığı, inşaatı üstlenen firmanın ek süre istediği ve firmaya ek olarak 10 milyon TL ödendiği iddia ediliyor. Firmanın ise ödenen ücreti başka bir şehirdeki yatırıma kullandığı öne sürülüyor. Develi sahipsiz değildir. İlçemize yapılacak her çalışmaya destek olduğumuz kadar ilçemizin gelişmesinin önündeki tüm engelleri de aşmaya, olumsuzlukları dile getirmeye devam edeceğiz'' dedi

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar