Kayseri Deniz Postası - CHP’li Özer, İlçe Gezilerine Devam Ediyor
04
Çar, Eki
20 Yeni Haber

 

 

Siyaset
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer,Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, İlçeleri gezerek vatandaşlarla, esnafla bir araya gelmeye devam ediyor.

 

Geçtiğimiz gün İl Yönetim Kurulu üyeleri Mücahit Koçak, Nihal Günaydın, Ahmet Mucuk, Cemalettin Bal, Osman Kuzucu, Talas Belediyesi Meclis üyesi Menduh Bektemir ve Önceki Dönem İlçe Yöneticilerinden Erol Akyar ve Eğit-Der Kayseri Şube Başkanı Abidin Beyazıt ile birlikte Pınarbaşı ilçesine ayak basan Başkan Özer, burada vatandaşlarla sohbet edip, yaşanılan sorunları dinlemişti. CHP’li Özer, ayrıca partiye yeni katılan üyelerin de rozetlerini takmıştı.

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer’in bu kez durağı Yahyalı ilçesi oldu. Başkan Özer, Kadın Kolları İl Başkanı Alime Esin Tosuner ve İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Yahyalı’nın Yuları Mahallesi’ni ziyaret etti. Bölge halkı ile sohbet eden Başkan Özer, burada da yaşanan sorunları ve talepleri dinledi. Yaşanan sıkıntıları dinleyen Özer, gerekli mercilere aktarmak üzere notlar aldı.

“HERKES DERDE DERT KATAN BİR İKTİDAR ANLAYIŞI OLDUĞUNUN FARKINDA”

Bir de açıklama yapan CHP’li Özer, “Milletçe zor günlerden geçiyoruz. İlçe ilçe, mahalle mahalle, kapı kapı dolaşıyoruz. Girmediğimiz ev kalmıyor ve ne yazık ki hep şikâyet dinliyoruz. Vatandaş canından bezmiş halde. Sorunlara çözüm üreten değil, derde dert katan bir iktidar anlayışıyla karşı karşıya olduğumuzun herkes farkında. Biz de iktidar öncesi vatandaşlarımızın bu dertlerini hafifletmek, onların dertlerine ortak olmak adına bire bir temaslar kuruyoruz. Kurtuluş yakın, sadece biraz sabır diyoruz ve açıkça söylüyoruz ki kimse karamsarlığa kapılmasın, her şey çok güzel olacak” dedi.