Kayseri Deniz Postası - MHP Kayseri İl Teşkilatı İlçelere Çıkartma Yaptı
31
Çrş, May
54 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Siyaset
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve il yönetimi Bünyan, Pınarbaşı ve Sarız’ı ziyaret ederek ilçe teşkilatları ile istişarelerde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve il yönetimi, ilçeleri ziyaret ederek çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu. Önce MHP Bünyan İlçe Teşkilatı’na ziyaretlerini gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, İlçe Başkanı Tevfik Düzen ve ilçe yönetimi ile bir araya geldi. Bünyan’da yapılan toplantının ardından Pınarbaşı’na geçen Başkan Tok ve yönetimi Pınarbaşı Belediye Başkanı Memduh Uzunluoğlu’nun makamında görüşmesi sonrası Pınarbaşı İlçe Teşkilatı’nda da istişarelerde bulundu. Son durak olarak Sarız’a geçen MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve yönetimi Sarız İlçe Teşkilatı’nda da görüşmelerinin ardından açıklama yaparak; “Liderimizin emrinde saha çalışmalarını sürdürüyoruz. Bünyan, Pınarbaşı ve Sarız ilçelerimizi ziyaret ettik, ilçe başkanlarımız ile istişarelerde bulunduk. Üye çalışmalarına önem veriyoruz ve bunun için ciddi çalışmalar yapıyoruz. Kayseri’de başarıyı yakalayacağız” ifadelerine yer verdi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım