Ersoy’dan Arık’a Cevap Gecikmedi - Kayseri Deniz Postası

Siyaset
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’ın açıklamalarına yanıt verdi.

 

Sayın Arık, MHP hakkında çeşitli açıklamalar yapmış. Açıklamalarına baktığımızda ne partimiz MHP’yi tanımaktadır ne de partisi CHP’nin içinde bulunduğu rezilliğin farkındadır diyen Ersoy,”Ama CHP amigoluğu yapmış olmak için konuşmaktadır. Dünlerden örnekler vererek MHP’yi suçlamaya kalkan Arık, niçin bugün tavizsiz verilen terörle mücadeleden bahsetmemektedir? Niçin partisi CHP’nin terör örgütlerine yuva olmasına değinmemektedir? Geldikleri en son nokta ittifak ortakları HDP ile Kürt sorunu çözümü için sırnaşmak olan ve terörist Demirtaş’ı Cumhurbaşkanı olarak Türkiye’nin başında görmek olan CHP’nin bir milletvekili olan Arık herhalde milletimizin ve Kayseri halkının aklıyla dalga geçmektedir. CHP Atatürk ismini ağzına alabilecek son partidir. CHP artık Türk düşmanlarının yegane çatısıdır. Arık önce hangi partide olduğunun farkına varsın, daha sonra MHP hakkında yorumlar yapmaya kalksın... CHP ihanet çukurunda debelenirken etrafına çamur sıçratma huyundan vazgeçmelidir. HDP ortaklarından, Demirtaş sevdalılarından alacağımız ne akıl, ne ders MHP’nin muhataplığı değildir.” İfadelerini kullandı.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım