Özhaseki: “PKK ve FETÖ’ye kucak açanlar şimdi NATO’ya girmek istiyorlar” - Kayseri Deniz Postası
06
Çrş, Tem
28 Yeni Haber

Siyaset
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Kayseri protokolü Mimarsinan Akademi Sosyal Tesisi'nin açılışına katıldı.

Kocasinan Mimarsinan Mahallesi’nde yapılan açılışa, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Finlandiya ve İsveç’in terör örgütlerine kucak açtıklarını ve şimdi de NATO’ya girmek istediklerini söyleyen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, '' Ukrayna ve Rusya arasındaki yaşanan ilişkilerde Türkiye’nin durduğu noktayı görüyoruz. Şimdi de Finlandiya ve İsveç’teki beyefendiler NATO’ya girmek istiyorlarmış. İstesinler. Senelerce Türkiye’ye kötülük yapanlar, PKK’ya FETÖ’YE kucak açanlar, onlara miting yaptırıp bizim bakanlarımıza Avrupa’ya girişi yasaklayanlar şimdi hizaya gelsinler de görelim bakalım. Cumhurbaşkanımız şimdi onların hepsini hizaya sokuyor. Bu bir liderliktir. Dün yurtdışına gittiğinde başka devlet adamları ile görüşürken 2 büklüm olan adam tipinden, bugün her gittiği ülkede dimdik, Türk Milleti’ni temsil eden Allah’a hamdolsun bir Cumhurbaşkanımız var” dedi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım