Kayseri Deniz Postası - Şaban Çopuroğlu, Milletvekili Kaydını Yaptırdı
23
Cts, Eyl
33 Yeni Haber

 

 

Siyaset
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) 28. Dönem Milletvekilliği kaydını yaptırdı.

Milletvekili rozeti takan Çopuroğlu, “ Halkımızın bizlere tevdi ettiği bir görev var. Şimdi bu görevi layıkı ile yerine getirme zamanı” dedi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu ailesiyle birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gelerek milletvekilliği kaydını yaptırdı.

Kayıt işlemlerinin ardından milletvekili rozetini takan Şaban Çopuroğlu “ 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanımızın başarısı ile sonuçlandı. Seçim sonucunda aziz halkımız bizlere bir görev tevdi etti. Bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gece gündüz demeden Kayseri ve ülkemiz için çalışacağız. Türkiye Yüzyılı kapsamında yapacağımız çalışmalarda sorumluluğumuz farkındayız. Kayseri’de hiç kimseyi görüşü, düşüncesi ne olursa olsun ayırt etmeden sorunlarını dinleyeceğiz. Meclis çalışmaları dışında bulduğumuz her fırsatı şehrimizde hemşerilerimle bir arada olmak suretiyle geçireceğiz. Cenab-ı Allah Ülkem, Milletim ve Kayserime hayırlı hizmetler yapmayı daim eylesin.” dedi.