Haber: Şeref KAHRAMAN / İYİ Parti GİK Üyesi ve 24 Haziran seçimlerinde Kayseri 2. sıra milletvekili adayı olan 15 Temmuz gazisi Fatih Eryılmaz, partisinden istifa etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, seçim sonuçları ve kaldırılan OHAL ile ilgili  değerlendirdi. Özdemir, “Millet oyundan geçmiş olan ve Türkiye'yi Cumhuriyetin 3.'ncü evresine taşıyacak olan sistemle ilgili çalışmaların hayata geçtiği ve fiili boyutta bunun uygulamaya konulacağı tarih olan 24 haziran belirmişti. Bu saatten sonra Türkiye Cumhuriyeti 3.'ncü evresine girdi” dedi.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere memleketi Kayseri'ye gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar bir vatandaşın 'Suriye temizlenecek mi?' sorusuna "Hepsi bitecek" diye cevap verdi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 24 Haziran seçimlerinde yeniden milletvekili seçilmesinin ardından Meclis'te kaydını yaptırdı. Öte yandan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’yi hedef alan ve Birgün gazetesi tarafından ortaya atılan asılsız iddialara yönelik Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından bir açıklama yapıldı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, memleketi Kayseri’ye bakanlığı dönemindeki ilk ziyaretinde Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti. Bakan Akar, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i hizmetleri nedeniyle tebrik etti ve Kayseri için kendisine düşen ne varsa yapma adına gece gündüz gayret edeceğini söyledi.

Ak Parti grup başkanvekilleri belli oldu. Geçtiğimiz dönemde Mustafa Elitaş Kayseri’den başkanvekili seçilen isim oluyordu. Bu kez Kayseri’den isimin yer almaması dikkat çekti.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar