Haber: Şeref Kahraman / Fetullahçı Terör Örgütü’nün askerlerden sorumlu imam olduğu tespit edilen ve bu suçtan tutuklu yargılanan sanığa 10 yıl 6 ay hapis, onunla birlikte örgüt toplantılarına katıldığı iddia edilen astsubaya ise 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

Haber: Hülya DENİZ / Kayseri’de polisin başarılı operasyonunda DEAŞ’ın sözde ağır silahçısı ve savaşçısı olarak görev yapan Irak uyruklu baba, oğul yakalandı.

Sivas-Ankara karayolu üzerinde Direkli-Bedirli kavşağında meydana gelen trafik kazasında babası Veli Dutar ile birlikte hayatını kaybeden genç futbolcu Mehmet Dutar'ın son paylaşımı yürek dağladı. 

Haber: Şeref KAHRAMAN / Kayseri’de, sosyal paylaşım sitesinden PKK/KCK propagandası yaptığı iddiasıyla tutuklu yargılanan kamyon şoförüne mahkemece 1 yıl 6 ay 22 gün hapis cezası verildi.

Kayseri'de bir araçla çarpışan öğrenci servisinin devrilmesi sonucu 6 kişi yaralandı. Kazayı haber alan öğrenci velileri de olay yerine akın etti.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar