Haber: Azim Deniz- Merkezi İstanbul'da olan ve Erciyes Anadolu Holding ortaklarından Hes Cabling System (HCS) Genel Müdürü Ufuk Yılmaz 43 yaşında yakalandığı korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti.

(Özel) Haber: Şeref Kahraman- Kayseri’nin Talas ilçesinde 6 aydır birlikte yaşadığı erkek şahıs tarafından şiddete uğrayan Rus asıllı Gürcü uyruklu kadın, polise sığındı. Kentten ayrılmak isteyen kadın, korona nedeniyle şehirden ayrılamadı. 

Haber: Şeref Kahraman- Kayseri’de narkotik ekiplerinin yaptığı operasyonda 6 şüpheli uyuşturucu maddeler ile yakalandı.

Haber: Şeref Kahraman- Kayseri polisi kentte nitelikli yağma, silahla tehdit, mala zarar verme, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, kasten yaralama ve şiddet içeren eylemleri yaptıkları iddiasıyla yakalanan Silahlı organize suç örgütü 8 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Kayseri’deki Derevenk Vadisi viyadük yakınından vadinin derinliğine düşen şahıs, 1 buçuk saatlik çalışmanın ardından yaralı olarak kurtarıldı. Yaralanan şahıs, olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri tarafından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi acil servisine kaldırıldı.

Yargıtay, "Bugüne kadar Yargıtay üyelerimiz arasından bir kişinin test sonuçları pozitif çıkmış olup, halihazırda hastanede tedavi görmekte ve genel sağlık durumunda da bir olumsuzluk bulunmamaktadır" açıklamasını yaptı. 

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam