970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Asayiş

Haber: Şeref Kahraman  – Kayseri’de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında yargılanan ve üç gündür süren Boydak ailesinden 9 kişinin yargılanmasına yarın da devam edilecek. Boydakların ünlü avukatı 1000 sayfalık savunma yapıyor.

Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 28 Mayıs’ta başlayan ve üç gündür süren davaya tutuklu sanık Hacı Boydak Sincan Kapalı Cezaevi’nden Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile hazır edilirken, tutuklu sanıklar Memduh Boydak, Şükrü Boydak ile tutuksuz sanıklar Mustafa Boydak, Erol Boydak, Bekir Boydak, İlyas Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan duruşma salonunda hazır bulundu.

Ünlü avukat 1000 sayfalık savunma yapıyor

Boydak ailesinin avukatları arasında eski Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in ve bir çok bakanın da avukatlığını yapan ünlü avukat Bülent Hayri Acar da yer alıyor. Saat 13.00’da başlayan duruşmada yaklaşık 3 saat savunma yapan Av. Acar, sanıklar ile ilgili verilen mütalaaya cevap olarak mahkemeye 1000 sayfalık dilekçe sundu. Acar, savunmasında 350 sayfasını bitirdiğini söyleyince mahkeme, duruşmayı yarın saat:09.00’a erteledi.

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar