Park’ta özel güvenlik ve çevik kuvvet..

Asayiş

Haber: Şeref KAHRAMAN / Kayseri’de bir mahallenin parkına belediye tarafından saat:16.00 ile 24.00 arasında özel güvenlik görevlisi ve çevik kuvvet ekipleri güvenliği sağlamak amacıyla görevlendirildiği öğrenildi.

Son zamanlarda artan çocuk kaçırma ve taciz olayları sonrası Kayseri’de bir mahallede örnek olacak bir uygulama başlatıldı. Bir parkta özel güvenlik görevlileri ve polis ekipleri güvenliği sağlıyor.

Melikgazi ilçesine bağlı Alparslan Mahallesi muhtarı Fatih Çalışkan sosyal medya hesabından konu ile ilgili fotoğraflar paylaşarak şunları söyledi: “Mahallemiz Alpaslan parkı Belediyemiz Tarafından Görevlendirilen Güvenlik Görevlisi Hasan bey ve Emniyet Müdürlüğümüz Çevik kuvvet Özel Tim Saat 16:00 ile 24:00 arası parklarımızda güvenliği sağlıyor. yine Mahallemizin bütün parklarında 2 sivil polis bir sivil zabıta tarafından güvenliği sağlanıyor. Melikgazi Belediye Başkanımız Dr Memduh Büyükkılıç başkanıma ve İl emniyet Müdürümüz İbrahim Kulular’a Mahallem Adına çok Teşekkür Ederim. Mahallemize hizmet etmeyi seviyoruz.”

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar