Tefecilik operasyonunda göz altına alınan 5 şüpheli Adliye’de

Asayiş

Haber-Foto: Şeref Kahraman, Abdullah Alpay/ Kayseri polisinin inşaat sektöründeki kişilere, tefecilik yaparak daire ve dükkanlarını alıp, zor durumda bırakan hatta intihara sürüklediği iddia edilen ve gözaltına alınan 5 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce il genelinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren şahısları tefecilik yaparak daire ve dükkanlarını alıp zor durumda bırakan hatta intihara kadar sürükleyen şüphelilere yönelik operasyon yaptı.

Tefecilik operasyonunda göz altına alınan 5 şüpheli Adliyede11

Operasyonda şüpheliler Dede YILDIRIM, Fethi YILDIRIM, İhsan ORUÇ, İrfan DEMİRAYAK ve Nihat İNAN isimli şahıslar gözaltına alındı. İşyeri ve ikametlerinde yapılan aramada 299 adedi meblağ yazılı alacaklısı ve borçlusu boş olan çeşitli meblağlarda 377 adet senet, inşaat firmasına ait kaşe, senet defteri, tapu fotokopisi, sözleşmeler ile 1 adet 9*19 Beretta marka tabanca bu tabancaya ait şarjör ve 12 adet mermi ele geçirildi.

Tefecilik operasyonunda göz altına alınan 5 şüpheli Adliyede3

5 şüpheli Adli Tabiplik’te sağlık kontrollerinin ardından Adliye’ye sevk edildi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar