04
Cts, Tem
39 Yeni Haber

Asayiş
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

(Özel) Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’nin Argıncık Mahallesi’nde Suriyelilere ait bir düğünde, Türkler ile Suriyeliler arasında bıçaklı kavga çıktı. Kavgada 1 Türk bıçak ile yaralanırken, olayların ilerleyen saatlerde devam etmesi sonucu ateşe verilen Suriyelilerin aracı itfaiye ekiplerince söndürüldü.

 

Kocasinan ilçesi Argıncık Mahallesi 172. Sokak’ta Suriye uyruklu şahıslara ait düğünde, Türk vatandaşı T.B.(48), oğlu E.B.(18) ve A.T.(67) ile Suriyeliler arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Suriye uyruklu İ. Alhaji(40), Halep doğumlu T.Elhaccı(43), Halep doğumlu H.Elhaccı(25), Halep doğumlu A.Elali (26) birbirlerini darp ederek, tehdit ve hakarette bulundu.

Olay sırasında Türk vatandaşı T.B. sol kalça kısmından bıçakla yaralanırken, olay yerinde bulunan masa, sandalye ve araçlara zarar verildi.

Olayların ilerleyen saatlerde devam etmesi sonucu ateşe verilen Halep doğumlu İ. Alhaji’ye ait 38 MA 0994 plakalı araç itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar