Talas’taki silahlı, bıçaklı kavganın detayları ortaya çıktı

Asayiş

Haber: Şeref Kahraman/ Kayseri’nin Talas ilçesinde bir kafede 2 kişinin yaralandığı silahlı ve bıçaklı kavganın nedeni alacak verecek meselesi olduğu ortaya çıktı.

 

Talas ilçesinde Yenidoğan Mahallesi Atatürk Bulvarı bir kafe önünde saat 16.00 sıralarında silahla yaralama olayı ihbarı alan polis ekipleri Ahmet U. isimli şahsı olay yerinde sol ayağından silah ile yaralı halde buldu.  

Olay yerine çağrılan 112 ekipleri tarafından yaralı Ahmet U. Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Ahmet U.’nun Seyfi S. isimli şahıstan alacağı olduğu, Savaş Ö. ile telefonda görüştüğü ve Talas’taki cafede Savaş Ö., Seyfi S. ve Murat ş. isimli şahısla buluştuğu öğrenildi. Buluşma esnasında aralarında kavga çıktığı, olayda karşı tarafın silah kullandığı, Ahmet U.’nun silah ile yaralandığı, karşı tarafa da kendisinin bıçakla saldırdığı ortaya çıktı. 

Fakülte’de tedavi gören Murat Ş. isimli şahıs ise ifadesinde iki tarafın arasında alacak verecek meselesi olduğunu Seyfi isimli şahsın kendisine silah verdiğini ve silahı kendisinin kullanıp 1 kişiyi yaraladığını, olaydan sonra silahı Seyfi’nin geri aldığını anlattı.   

Polis ekipleri firari şüphelileri yakalama çalışmalarını sürdürüyor. Foto: İHA

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar