970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Asayiş

Haber: Şeref Kahraman/ Kayseri’de Suriye ve Irakta DEAŞ Terör Örgütü içerinde faaliyet yürüttüğü tespit edilen, aralarında yakalanmamak için kimlik çıkarmayan Abdo kod adlı şüphelinin de olduğu 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.

 

Kayseri Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü tarafından yapılan koordineli çalışmada Suriye ve Irakta Terör Örgütü içerinde faaliyet yürüttüğü tespit edilen altı şüpheli şahsa yönelik gece saatlerinde eş zamanlı operasyon yapıldı.

Suriye ve Irak uyruklu H.A.H., M.I. , A.E.M., S.E.E, H.E.Ş ve ABDO(K) isimli toplam 6 altı şüpheli şahıs 18 Ekim gece saatlerinde yakalanarak gözaltına alındı.ABDO kod adlı şüpheli şahsın polis ekiplerine yakalanmamak için kimlik çıkarmadığı bilgisi edinildi.Şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda ele geçirilen dijital materyallere el konuldu.

Şüpheli şahıslardan M.I., A.E.M. ve Abdo kod adlı şüpheli şahıslar Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar