970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Asayiş

Haber: Bayram Dalmaz/ Kayseri’de jandarma ekipleri iş yerinde yaptıkları operasyonda 25 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirdi.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında Kayseri İli Kocasinan İlçesi Gömeç Mahallesinde bir iş yerinde yapılan arama neticesinde, piyasaya sürülmek üzere hazır hale getirilmiş 25 bin litre Kaçak Akaryakıt ele geçirildi. Şüpheliler (L.E.), (G.Ç.), (E.D.) ve (M.A.) hakkında yasal işlem başlatıldı.

            Ayrıca, Melikgazi İlçesi Gesi Mahallesinde 1 ev ve eklentilerinde arama yapan jandarma ekipleri, 91 gram Metamfetamin ele geçirirken, olayla ilgili olarak (A.M.T.), (B.Ö.) ve (O.C.) hakkında yasal işlem başlatıldı.  

           

            Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarak yürütülmekte olan faaliyetler, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirileceği vurgulandı.

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar