Eşine tecavüze kalkıştığı ve darp ettiği iddiası

Asayiş

Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’de eşine zorla cinsel istismarda bulunmaya kalkıştığı ve eşini darp ettiği iddiasıyla tutuksuz yargılanan sanık, mahkemede, “Eşime şiddet uygulamadım, vursaydım gözü mosmor olurdu, yüzünde çizik olmazdı” dedi.

 

Kayseri 5. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada tutuksuz sanık E.S. ile avukatlar hazır bulundu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı da duruşmaya müdahil oldu. Mağdur kadın İ.A. ise duruşmaya katılmadı.

Cezayir asıllı Resmi nikahlı eşiİ.A.’ya zorla cinsel istismarda bulunduğu, eşi kabul etmeyince darp ettiği iddiasıyla tutuksuz yargılanan sanık E.S., “Mağdur benim eski eşim olur. Şuanda kendisi İstanbul’da diye biliyorum. Olay günü ilişkiye girmek istedim ama o istemedi. Ben herhangi bir zor kullanmadım, daha sonra boşandık” diye konuştu.

Olay sonrası mağdur kadının darp raporu aldırdığının sorulması üzerine sanık E.S., “Valla bilmiyorum, bir yere çarpmış olabilir, ben vursaydım yüzünde çizik olmazdı, gözü mosmor olurdu” diye cevap verdi.

1 tanığın dinlendiği davada mahkeme heyeti, mağdur kadının dinlenilmesi için duruşmayı Şubat ayına erteledi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar