12
Çrş, Ağu
22 Yeni Haber

Asayiş
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Hülya Deniz / Kayseri’de jandarma ekipleri 3 ayrı adreste yaptıkları operasyonda 325 adet sikke, 36 adet tarihi obje, (5) adet heykel ve (1) adet bin 300 yıllık deri üzerine el yazması kitap ele geçirdi. 10 şüpheli göz altına alındı.

 

            Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında Kocasinan ve Melikgazi İlçelerinde13 Ocak’ta 3 ayrı adreste yapılan arama neticesinde; (325) adet sikke, (36) adet tarihi obje, (5) adet heykel ve (1) adet 1300 yıllık deri üzerine el yazması kitap ele geçirildi.

Olaylarla ilgili (A.A.), (S.Ö.),(M.S.),(Z.D.),(E.G.), (A.V.),(H.K.),(M.C.),(F.D.),(İ.H.)isimlişüpheli şahıslar gözaltına alınırken, adli işlemlerine devam edildiği öğrenildi.

            Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarak yürütülmekte olanfaaliyetler, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirileceği vurgulandı.

*Resmi İlanlar*

Ticaret Odasi Bayram

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar