Adliye’de yumruklu kavga, adliye camı kırıldı: 2 yaralı, 1’i avukat 7 kişi karakola götürüldü

Asayiş

(Özel) Haber-Foto: Şeref Kahraman/ Kayseri Adalet Sarayı’nda iki grup arasında çıkan yumruklu kavgada adliye camı kırılırken, 2 kadın yaralandı. Kavgaya karışan 1’i  avukat,  7 kişi karakola götürülürken, 2 kadın hastaneye kaldırıldı.

kavga12

Yumruklar, tekmeler havada uçuştu, Adliye camı kırıldı

Kayseri Adalet Sarayı 2. katta 13. Asliye Ceza Mahkemesi’nde ‘basit yaralama’ davası çıkışında aralarında kadınların ve avukatın olduğu iki grup arasında kavga çıktı. Birbirlerini yumruk ve tekmelerle darp ederken, koridorda bulunan cam kırıldı. Adliye polisinin anında müdahale etmesi üzerine kavgaya karışan 9 kişi polis noktasına götürüldü.

kavga33

2 kişi hastaneye, 7 kişi karakola...

Olay yerine sevk edilen 112 sağlık ekipleri yaralanan kadınlar G.K.(35) ve R.K.(21) Kayseri Şehir Hastanesi’ne götürüldü. Kavgaya karışan M.K.(54), H.K.(31), D.H.(52) ve F.K.(28) ile kadın K.D.(43), M.D.(19) ile avukat S.K.(57) polis noktasında tutanak tutulmasının ardından Reşat Vural Polis Karakolu’na götürülmek üzere polis ekiplerine teslim edildi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar