02
Sal, Mar
31 Yeni Haber

Asayiş
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan operasyonlarda, “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak”, “Uyuşturucu Madde Bulundurmak-Kullanmak” ve ”Uyuşturucu Madde Kullanımı Kolaylaştırma veya Özendirme” suçlarından  267 olayda toplam 445 şahsa yasal işlem yapıldı. Haklarında işlem yapılan şahıslardan 15’ i Adli Kontrol neticesi serbest bırakıldı, 30’u ise çıkarıldıkları Adli Makamlarca tutuklandı.

 

“Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak, Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak” suçlarından yakalama müzekkeresi ile aranan 19 şahıs yakalandı. Yakalanan şahıslardan 13’ü ifadelerinden sonra mahkemece bırakıldı, 6 şahıs ise çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Yapılan operasyonlarda,  2 kilo 234 gram  metamfetamin, 2 kilo 123 gram sentetik kannobinoid, 1 kilo 481 gram esrar, 127,54 gram  eroin, 2034 adet uyuşturucu hap,  13 adet kırmızı reçeteye tabi hap, 12 adet uyuşturucu madde tartımında kullanılan hassas terazi, 3 adet tabanca, 4 adet av tüfeği, 25 adet mermi ve uyuşturucu madde satışından elde edilen 12.150 TL  para ele geçirildi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar