11
Pz, Nis
12 Yeni Haber

Asayiş
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Ece ERASLAN / Didem Arslan'la Vazgeçme programında, sahte gelinlerin çete lideri olan Yüksel isimli şahıs Türkiye gündemine oturdu. Yüksel Ayhan isimli sahte gelinlerin liderinin, Kayseri'de Kom şubede ifadesi alındığı, ifadesi alındıktan sonra çete liderinin Ağrı'ya sevk edileceği öğrenildi.


Didem Arslan'la Vazgeçme programında, sahte gelinlerin çete lideri olan Yüksel Ayhan isimli şahın ı ve yaşı da da öğrenilen çete reisinin fotoğrafı ilk kez Didem Arslan Yılmaz'ın programında yayınlandı. Türkiye'nin günlerdir konuştuğu sahte gelin çetesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Melisay isimli sahte gelinin itiraflarından sonra çete üyeleri ve çete lideri de belli oldu. Resmini de ekrana veren Arslan, Yüksel Ayhan'ın 44 yaşında 1977 doğumlu olduğunu açıkladı. Yüksel Ayhan isimli şahıs Kayseri'de Kom şubede ifadesi alındığı, ifadesi alındıktan sonra çete liderinin Ağrı'ya sevk edileceği öğrenildi.

 

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar