Çalıntı Malzemeler Bakın Nereden Çıktı - Kayseri Deniz Postası
10
Çrş, Ağu
37 Yeni Haber

Asayiş
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Kayseri'de polis ekipleri tarafından bir hurdacıda yapılan aramada çok sayıda çalıntı malzeme ele geçirildi.

Ekipler malzemeleri sahiplerinin alması için emniyetin bahçesinde sergilerken, vatandaşlar da polis ekiplerine teşekkür etti.

Edinilen bilgiye göre, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Hırsızlık ve Yankesicilik Büro Amirliği ekipleri, kentte son zamanlarda meydana gelen kablo, elektronik ve bakır malzemeler ile mazot ve akü hırsızlığı olaylarının faillerinin tespiti ve çalınan malzemelerin bulunmasına yönelik çalışma başlattı. Melikgazi ilçesine bağlı Anbar Mahallesi'nde bulunan bir hurdacıya operasyon düzenleyen ekipler, arama yaptı.

Yapılan aramada, 100 adet matkap, 10 adet yıkama makinesi ve buna ait parçalar, 10 adet hızar makinası, 282 litre mazot, 283 kilo yanmış bakır kablo, 23 adet traktör çeki ve ağırlık demirleri, 13 adet çeşitli ebatlarda akü, 12 parça halinde bakır leğen ve kazan olmak üzere hırsızlık malı olduğu değerlendiren 174 parça malzeme ele geçirildi.

Bulunan malzemeler emniyet bahçesinde sergileniyor

Polis ekipleri, operasyon çerçevesinde ele geçirilen malzemeleri emniyet bahçesinde sergiledi. Çalınan malzemelerini tespit eden vatandaşlar tutanak karşılığında alırken, polis ekiplerine de teşekkür etti. İHA

Kayseri Asayis Haber 3

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım