Kayseri'de Uyuşturucu Operasyonu ! 2 Gözaltı - Kayseri Deniz Postası
25
Pz, Eyl
19 Yeni Haber

Asayiş
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Aydan Yıldırım

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca 2 farklı adrese yapılan operasyonlarda çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirilirken 2 kişi gözaltına alındı.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan istihbari çalışmalar sonucunda; Kocasinan İlçesi Argıncık Mahallesinde B.E. ve Melikgazi İlçesi Kazım Karabekir Mahallesinde İ.A.'nın ikametlerinde arama yapıldı.

B.E.'nin üst aramasında kasık bölgesine saklanmış şekilde yaklaşık 40 gram metamfetamin ele geçirildi.

Şüphelilerin evinde yapılan aramada ise televizyon ünitesi altına zulalanmış şekilde yaklaşık 13 gram metamfetamin, 1 adet uyuşturucu madde kullanma aparatı ve 1 adet Kartal-2003-Light Marka 54267 seri numaralı ruhsatsız tabanca ele geçirilerek el konuldu.

Cumhuriyet savcısının talimatı ile iki şüpheli gözaltına alındı.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgenin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik yapılan operasyonların, yine halkın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirileceği bildirildi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım