Haber: Şeref Kahraman - Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında firari olan ve Şubat ayında Zonguldak’ta yakalanarak Kayseri’ye getirilen eski Melikşah Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şen ilk kez hakim karşısına çıktı. Sanık, yaklaşık 5 saat savunma yaptı.

Haber-Foto: Şeref Kahraman / Kayseri’de iki yıldır firari olarak aranan Fetullahçı Terör Örgütü’nün ‘eğitim danışmanı’ ve ‘il ablası’ oldukları iddia edilen karı-koca İskenderun’da Gaybubet Evi’nde yakalandılar. Kocanın ayrıca askeri mahrem imamı olduğu iddia edilirken, her iki şüphelide de by lock kaydı çıktı. Koca tutuklanırken, karısı adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir tır yan yattı. Kazada iki kişi yaralandı. 

Haber: Şeref Kahraman  - Kayseri’de kesik baş cinayeti olarak bilinen ve 6 yıl sonra aydınlatılan davada babaannesini balta ve bıçak ile öldürdüğü iddiası ile tutuklu yargılanan 18 yaşındaki kız, “Yoruldum, beraatımı istiyorum” dedi.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar