Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), şehir içi toplu taşıma ücret tarifesini belirledi. Manyetik Kağıt Bilet 1 Biniş Ücreti 3,75 TL oldu. İşte yeni fiyatlar…

Türkiye Merkez Bankası’nın 25 Temmuz’da gerçekleştirdiği toplantıda, yapılan faiz indiriminin inşaat sektöründeki etkisini değerlendiren Sedat Kılınç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç, “Merkez Bankasının uyguladığı faiz düşüşü yeterli değil. Bu dönemde cesur olmalıyız ” ifadelerini kullandı.

Açıldığı günden beri vatandaşlara hem kaliteli hem de her bütçeye uygun ürünler sunan Köşk Sosyete Pazarı, Kurban Bayramı’nda alış veriş yapacak vatandaşları bekliyor.

TÜRKBESD Başkanı Can Dinçer, “Türkiye ekonomisindeki daralmaya paralel olarak iç pazarda beyaz eşya satışları da ilk yarı yılda bir önceki yıla göre azaldı. Yılı ise yüzde 15 daralma rakamı ile bitirebiliriz. Bununla birlikte Haziran ayında satışlarda bir toparlanma görüyoruz, 6 ana üründe iç satışlar yüzde 4, ihracat yüzde 7 oranında arttı. Bu süre zarfında ÖTV’nin kaldırılmasını ve  enerji verimli ürünlere sağlanacak teşvikle sektörümüzün desteklenmesini beklemekteyiz” dedi.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar