Ankara İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, Ankara Keçisi ürünü olan tiftiği tarihinin en yüksek fiyatından alacak. 2018 yılı tiftik alım fiyatını 20 TL olarak belirleyen Ankara İli Damızlık Koyun Keçi Birliği, bu fiyatın son 25 yılda tiftiğe ödenen rekor fiyat olduğunun altını çizdi. 

Logo Yazılım Kanal ve Satış Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Akın Sertcan, BTvizyon Anadolu Toplantıları kapsamında, Kayserili bilişim profesyonelleriyle bir araya geldi. Rekabet avantajı yakalamak isteyen KOBİ’lere dijitalleşme süreçlerinde rehberlik ettiklerinin altını çizen Sertcan, toplantı sonrasında yerel basınla bir araya gelerek görüşlerini paylaştı. Kayserili işletmelerin yaşanan teknolojik değişime paralel olarak dijital dönüşüme yöneldiklerini ve yatırımlara hız verdiklerini belirtti.

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Kayseri Şube Başkanı Hüseyin Akgül ve Yönetim Kurulu Üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ’ı ziyaret ederek, belediyenin ekonomiye ve istihdama yönelik çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

Meysu Outlet Alışveriş Merkezi’nden alışveriş yapanlar kazanmaya devam ediyor, Murat Özdeniz sunumu ve Ahmet Şimşirgil söyleşi ve imza günü ile Fıat Egea ve 15 adet Gülsan Hediye Paketi sahiplerini buluyor. 

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, yeni dönemde uygulamayı hedefledikleri Dijital Oda ve KTO TV’ ile üyelerine modern bir hizmet sunacaklarını söyledi

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) meslek komitesi ve meclis üyeleri seçimleri yapıldı. Mevcut Başkan Mehmet Büyüksimitci’nin tek liste halinde katıldığı seçimlerde, 25 meslek grubundan 127 firma meslek komitesine, bu firmaların içinden 51 firmada meclis üyeliğine seçildi.

Diğer Makaleler...

reklam