Kayseri Meyveciler, Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Osman Akbıyık, Antalya'da meydana gelen fırtınadan dolayı ürün fiyatlarında artış olduğunu ancak tüm olumsuzluklara rağmen vatandaşların en ucuz ve kaliteli ürünleri pazarlarda bulabileceğini söyledi. 

Haber: Şeref Kahraman/ Boydak Holding CEO’su Alparslan Baki Ertekin, İstikbal, Bellona ve Mondi mobilya markalarında 3 ay daha zam yapmayacaklarını söyledi.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, market fiyatlarındaki artışa ilişkin, 81 il valiliklerine yazı gönderdiklerini belirterek, “Denetimlerimiz devam ediyor. Bu denetimlerimizi çok görünür kılmıyoruz ama yaptıkları iş çok görünür. En kısa zamanda hepimiz sonuçlarını göreceğiz” dedi.

Türkiye’de asgari ücretin uygulanmaya başladığı 50 yıldan bu yana, asgari ücretli bir işçinin en çok çeyrek altın alabildiği yıl 1969 yılı olurken, en az birikim yapabildiği yıl da 54’üncü hükümetin iş başında olduğu 1996 yılı olarak kayıtlara geçti. 

Milli Piyango yılbaşı çekilişi 31 Aralık Pazartesi günü tamamlandı. Milli Piyango Genel Müdürlüğünün yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiye tam bilete çıktı. Günlerdir 70 milyon liralık büyük ikramiye üzerine hayaller kuran vatandaşlar, bu yıl çok daha erken saatlerden itibaren MPİ’nin resmi sayfası üzerinden bilet sorgulaması yapıyor.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar