Haber: Hülya Deniz / Türkiye İstatistik Kurumu Kayseri Bölge Müdürlüğü verilerine göre Kayseri’de 2019 Eylül ayında 3 bin 111 konut satıldı.

Afrika’dan 22 ülkenin büyükelçileri ve eşleri, Tokat ile ithalat ve ihracat odaklı ticari ilişkileri arttırmak, eğitim olanaklarını araştırmak ve kültürel ve turistik özelliklerini yerinde görmek için Tokat’ta düzenlenen programa katıldı.

Evli ve çocuklu asgari ücretliler, bu aydan itibaren gelir vergisi diliminden etkilenmeye başlayacak. Yüzde 20 gelir vergisi dilimine girecekleri için, AGİ ile birlikte ellerine geçen net ücret, bu aydan itibaren düşecek. Evli ve çocuklu asgari ücretlilerin eline geçen para bu ay 28 lira ile 78 lira arasında azalacak.

Kayseri Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Eylül Ayı Toplantısında konuşan AK Parti Milletvekili Mustafa Elitaş, “Tarımın sorunları belli ve biz hükümet nezdinde bu sorunları çözeceğiz” dedi.
Çiftçinin geçmiş borçları ve 2019 yılı içerisinde afetlerden kaynaklı borçlarının da ele alınacağı toplam 7 maddenin görüşüleceği Kocasinan Ziraat Odasında düzenlenen toplantıya AK Parti Milletvekilleri Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel, Kocasinan Ziraat odası başkanı Abdülkadir Güneş ve ilçe ziraat odası başkanları katıldı.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar