Haber: Nehir Durdağı // Emlak sektörünü tek bir çatıda buluşturan Hürriyet Emlak gelenekleşen iftar buluşmasının ilkini Kayseri’de düzenledi. Hürriyet Emlak Pazarlama Direktörü Yusuf Mert Yılmaz ve Hürriyet Emlak satış direktörü Çağrı Bozay’ın ev sahipliğini yaptığı basın mensuplarına düzenlenen iftar yemeğinde  Kayseri’nin emlak piyasası  masaya yatırıldı.

Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. (KCETAŞ), 90’ıncı olağan genel kurulunu yaptı. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, genel kurulda yönetim kuruluna girerek, yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlendi ve şirketin Kayseri’nin gurur kaynağı olmaya devam edeceğini belirtti. Başkan Büyükkılıç ile birlikte şirketin daha verimli çalışması amacıyla yönetim kurulu üye sayısı da 7’den beşe düşürüldü. Başkan Büyükkılıç, genel kurulun hemen ardından KCETAŞ ve KEPSAŞ yönetim kurulu ile bir toplantı yaptı. 

Haber: Abdullah Alpay / 'Mart enflasyon oranları 2019' verileri Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklandı. Kayseri, Sivas ve Yozgat bölgesinde en fazla artış gösteren grup % 2,87 ile sağlık olurken, bunu % 2,76 ile gıda ve alkolsüz içecekler, % 2,11 ile eğitim ve % 1,16 ile ulaştırma takip etti. En çok düşüş olan grup ise % 0,73 ile eğlence ve kültür oldu.

Son zamanlarda yaşanan zam artışları, pastırma ve sucuğa da yansıdı. Et fiyatlarına gelen zamlar, pastırma ve sucuk tezgahlarında da görüldü.  

Kayseri’de 31 Mart yerel seçimlerinin öncesinde 237 TL’den satılan altının gram fiyatı, seçimlerin ardından 229 TL’ye düştü.

Kayseri Meyveciler, Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Osman Akbıyık, Antalya'da meydana gelen fırtınadan dolayı ürün fiyatlarında artış olduğunu ancak tüm olumsuzluklara rağmen vatandaşların en ucuz ve kaliteli ürünleri pazarlarda bulabileceğini söyledi. 

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar