Kayseri Deniz Postası - Kayseri'nin en çok okunan haber gazetesi.
22
Çrş, Mar
67 Yeni Haber

Güncel

Izgara Liste

COD Enerji Üretim A.Ş, Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demirel, Pınarbaşı’na tarihinin en büyük yatırımlarından birini daha yaptıklarını ve Organik gübre tesisi için çalışmalara başladıklarını bildirdi.

Haber : Aydan Yıldırım

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi’ni Ziyaret Etti.

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinin farklı noktalarında vatandaşlar tarafından bulunan yaralı kartallar, tedavi altına alındı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi ve Engelsiz Çocuk Evi, Tomarza ilçesinde depremzede çocukların da yer aldığı ilkokullu öğrencilere etkinlik düzenledi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç Tomarza ziyareti çerçevesinde, esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

 Kayseri'nin Tomarza ilçesinde, aç kalan kurdun ilçe merkezinde yiyecek aradığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Kayseri'nin İncesu ilçesinde meydana gelen 4.7 büyüklüğündeki depremde, Develi ilçesinde vatandaşlar sokağa döküldü.

Başkan Büyükkılıç, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı ziyaret ederek, hem 2023 yılında yapılacak çalışmaları görüştü, hem de deprem bölgesine yaptığı yardımlardan dolayı Develi halkı nezdinde başkan ve yönetimine teşekkür etti.

Başkan Mehmet Cabbar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak’la birlikte 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılını ikinci döneminin ilk ders gününde Develi'de misafir edilen çocuklarımızı kayıt oldukları okullarında ziyaret etti.

Başkan Büyükkılıç, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun’u ziyaret ederek, hem de deprem süreci ile ilgili istişare hem de hem 2023 yılında yapılacak çalışmaları görüştü.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca tehlikeli olduğu belirlenen Köprübaşı Mahallesi Cami minaresinin yıkımı ile Ekinciler Mahallesi Cami minaresinin onarımı Bünyan Belediyesi ekiplerince gerçekleştirildi.

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Kahramanmaraş Elbistan'da Afet Koordinasyon sorumlusu olarak görev yapan Bünyan Kaymakamı Turgut Gülen'i, ekipleri ve depremzede vatandaşları ziyaret ederek, bölgede devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

İncesu merkezli meydana gelen depremlerin ardından sosyal medyada İncesu'da bazı alanların ikiye ayrıldığı yönünde yapılan paylaşımlara ilk tepki Başkan İlmek'ten geldi.

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetimi 4,4 ve 4,0 şiddetinde artçı depremle etkilenen İncesu ilçesine ‘Geçmiş Olsun’ ziyaretinde bulundu.

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ile birlikte depremin vurduğu Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesine bağlı Ericek mahallesinde incelemelerde bulundu.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte Yeşilhisar Kaymakamlığı İlçe Jandarma Komutanlığı binasının açılış törenine katıldı.

 KAYMEK tarafından başlatılan 'Çocuklarımıza İyilik Örün' adlı farkındalık projesi çerçevesinde, kadınlar tarafından ihtiyacı olan çocuklar için atkı ve bere takımları örülüyor.

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Vali Gökmen Çiçek ve AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ile birlikte, turizmin önemli merkezlerinden Soğanlı Vadisi’nde yapılan çalışmaları inceledi, yürüyüş yaptı.

Hacılar Belediyesi tarafından vatandaşlara fidan dağıtımı gerçekleştirildi. Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, fidan dağıtımına önümüzdeki haftalarda da devam edeceklerini belirtti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’nin de desteklediği Hacılar’daki Hürmetçi Süt İşleme Tesisi’nde 64 adet süt sağma makinesi dağıtım törenine katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, sabah 05.28'de kentte gerçekleşen 4.8 şiddetindeki depremin merkez üssü Hacılar olan Karpuzsekisi Mahallesi’ni ziyaret ederek, bölge sakinlerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, geçtiğimiz günlerde Yahyalı ilçesine bağlı Ulupınar Mahallesi'nde meydana gelen deprem sonrası ilçeye ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulundu.

Yahyalı Kaymakamlığı, Yahyalı Belediyesi ve Yahyalı İlçe Müftülüğü tarafından Kahramanmaraş depreminde hayatını kaybeden vatandaşlar için Mevlid-i Şerif okundu.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Yahyalı ilçesinde 2023 yılı yatırım planlama toplantısı gerçekleştirdi.

İYİ Parti Talas Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Mustafa Çalıksoy, Koçcağız ve Kamber Mahallelerindeki taş ocaklarında nakliye işi yapan araçlar nedeniyle bölgenin tozdum an içinde kaldığını belirterek, yaşananlara tepki gösterdi.

Talas Belediyesi tarafından ilk kez geçen yıl Ramazan ayında başlatılan “Biz Pişirelim Siz Ulaştırın” uygulaması bu yıl da devam ediyor.

Talas Belediyesi’ne ait kütüphanelerde Ramazan ayına özel düzenleme yapıldı.

Başkan Büyükkılıç, Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan ile birlikte Akkışla Kadın Kooperatifi tarafından hayata geçirilen Yöresel Ürünler Tesisi’nde kadınlarla bir araya geldi.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Başkan Büyükkılıç ile birlikte hizmete açılan Akkışla İlçe Halk Kütüphanesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Haber : Aydan Yıldırım

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, günlük 25 ton süt üretimi olan Akkışla ilçesine süt üreticilerinin desteklenmesi amacıyla Süt İşleme Tesisi yapacak.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin tüm ilçelere yatırımları sürüyor.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte Sarıoğlan ilçesinde hayata geçirilen Sarıoğlan Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin vizyonuyla çalışmalarına büyük bir kararlılıkla devam eden KASKİ Genel Müdürlüğü, kent genelinde yaptığı yatırımlarına yenisini ekledi.

Kayseri'nin Felahiye ilçesinde çıktığı ceviz ağacından düşen muhtar ağır yaralandı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Felahiye ilçesinde 2021 yılında 1 milyon 977 Bin TL yatırım yapıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Felahiye Merkez Camii, Kur’an Kursu, Müftülük, 2 adet lojman binası başta olmak üzere Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde yürütülen 17 ayrı proje ve çalışmanın açılışını yaptı. Başkan Büyükkılıç, ilçe sakinlerinin merakla beklediği Göğdere Yolu’nda yer tesliminin yapıldığını, doğalgazın da en yakın zamanda ilçeye kazandırılacağını ifade etti.

Başkan Büyükkılıç, Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası hem ‘geçmiş olsun’ ziyareti hem de 2023 yılı yatırımlarını değerlendirdiği toplantılarına Özvatan ile devam etti.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, ilçe ziyaretleri çerçevesinde Özvatan'ı ziyaret etti.

Özvatan Belediyesi, 6 Geleneksel Kültür, Turizm ve Bal Festivali düzenledi. 2 gün süren festivalde ünlü sanatçılar sahne aldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, depremden etkilenen Sarız ilçesinde ihtiyaç duyulan içerisinde duş ve mutfağı bulunan 2 odalı 5 adet konteyneri bölgeye gönderdi.

6 Şubat'ta meydana gelen ve merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerden etkilenen Kayseri'nin Sarız ilçesinde, depremin etkileri gün geçtikçe ortaya çıkıyor.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yaşanan deprem felaketinden etkilenen Sarız’ı ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım