KAYSERİ'nin Tomarza ilçesinde belediye, sadece kadınların girebildiği kıraathane açtı. Kıraathanede kitap okuyup, satranç oynayan kadınlara ücretsiz çay ve pasta ikram ediliyor.

Kayseri'nin Tomarza ilçesine bağlı taşımalı okul servis araçları Jandarma Trafik ve polis ekipleri tarafından denetlendi. 

Haber-Foto: Azim DENİZ, Tuğçe TEKNE / Kamera: Abdullah ALPAY / Yerel seçim öncesi ilçe gezilerimize Tomarza ile devam ettik. 1953 yılında çıkarılan bir kanunla Develi’den ayrılarak ilçe olan Tomarza’da halka mikrofon uzattık. Belediye hizmetlerinden memnun olmadıklarını söyleyen ilçe sakinleri olayı şöyle özetliyor: “Böyle belediye mi olur? Reis ne diyor, ‘gereken her şeyi yapın’ diyor, ‘Kolaylıklar sağlayın’ diyor bizimki yatıyor”

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Tomarza’da bir dizi incelemede bulundu. Esnafları ziyaret eden, Tomarza Kadın ve Gençlik Merkezi’nde öğrenci ve velilerle görüşen Başkan Çelik, ilçe belediyesini de ziyaret ederek yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Başkan Çelik, Tomarza’ya yaptıkları eserlerle ilgili halkın memnuniyetini görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirtti. 

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar