Kayseri Deniz Postası - Tomarza'da Vatandaşlar Sabah Namazında Buluştu
26
Pz, Mar
23 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Tomarza
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Kayseri'nin Tomarza İlçesinde her hafta farklı bir camide düzenlenen 'sabah namazında buluşuyoruz' programı devam ediyor.


Tomarza Belediyesi ve Tomarza İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen ve hayırseverlerin destekleriyle her hafta farklı bir camideki programı bu hafta Yeni Mahalle Caminde gerçekleşti.

Tomarza Haberleri 01

Namaz programına; ilçe protokol üyeleri ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı. Tomarza İlçe Müftüsü Mürsel Gökdere tarafından yapılan açıklamada;

"Belediyemiz ve müftülüğümüz tarafından organize etmiş olduğumuz sabah namazı buluşmasına genç yaşlı, kadın erkek, birçok cemaatimiz katılım sağladı. Eller semaya, gönüller Rahmân'a açıldı. Kur'an'ı Kerim tilaveti ile başlayan programa zikirler, tesbihatlar ve ilahiler eşliğinde devam edildi. İslam'ın muzafferiyeti, düşmanlarının ıslahı için yaptığı duaya hep birlikte 'amin' denildi. Program çorba ikramı ile sona erdi. Uzaktan, yakından gelerek bu atmosfere katkı sağlayan tüm cemaatimize teşekkür ediyoruz" dedi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım