Develi AK Parti Kadın Kolları yeni başkanını seçti

Develi

Develi AK Parti Kadın Kolları yeni başkanını seçti.

AK Parti ilçe başkanlığında gerçekleştirilen kongreye Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan, Kayseri AK Parti İl Başkan Yardımcısı Osman Cafer Nalbant, Kayseri AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin, Develi AK Parti Kadın Kolları delegeleri ve AK Partiye gönül vermiş Develili vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede, tek liste ile seçime giren İslamoğlu, AK Partinin iktidarı süresince başarılı olabilmek için canla başla çalıştıklarını söyledi. İslamoğlu, "Şahsıma verilen bu görevi yine teşkilatımız bünyesinde bulunan kadın arkadaşlarımızla birlikte layıkıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Kurucu Başkanımız, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin birliğini, dirliğini ve diriliğini teşkilatlarına borçlu olduğunu sürekli olarak vurgulamaktadır. Bizlerde ülkenin istikrarı ve başarısı için çalışacağız" diye konuştu. (İHA)

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar