12
Pzt, Nis
32 Yeni Haber

Develi
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Dün saat 10:00 sularında Aşık Seyrani Caddesinde meydana gelen elim trafik kazasında hayatını kaybeden Develimizin sevilen eğitimcilerinden olan Pembe-Cesarettin Kocatürk Ortaokulu Müdürü ve Eğitim Bir-Sen Develi Şube Başkanı Kadir Yağlıoğlu gözyaşları ve dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

 

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, diğer ilçelerin milli eğitim müdürleri, müdürler, öğretmenler ve Develililerin katıldığı şehir mezarlığındaki cenaze namazını ilçe müftüsü Emin Patan kıldırdı. Cenaze namazlarından sonra ebedi istirahatgahına omuzlarda taşınan Kadir Yağlıoğlu dua ve gözyaşlarıyla defnedildi. Develilileri yasa boğan Kadir Yağlıoğlu’nun vefatından büyük üzüntü duyduğunu belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Bir dostu kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Güler yüzü, pozitif enerjisi ve samimiyetiyle herkes tarafından takdir edilen merhum hocama Allah’ta rahmet, kederli ailesine, eğitim camiamıza ve sevenlerine sabırlar diliyorum” dedi.

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar