Kayseri Deniz Postası - Başkan Cabbar, Misafir Öğrencileri İlk Ders Gününde Yalnız Bırakmadı
31
Çrş, May
54 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Develi
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Başkan Mehmet Cabbar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak’la birlikte 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılını ikinci döneminin ilk ders gününde Develi'de misafir edilen çocuklarımızı kayıt oldukları okullarında ziyaret etti.

Turan Köylüoğlu ve Şehit Üsteğmen Ömer Mavi Ortaokulu’na kayıtları yapılan öğrenci ve velileriyle tanışan ve öğrenciler için hazırlanan kırtasiye seti ve çantalarını hediye eden Develi Belediye Başkanı Cabbar, okul idaresi ve öğretmenlerle durum değerlendirmesi yaparak “Biliyorum ki siz kıymetli öğretmenlerimiz yavrularımızın yaralarını sarmak, onları normale döndürmek için elinizden gelen gayreti göstereceksiniz. Develi Belediyesi olarak bizler de her zaman sizlere destek vermeye devam edeceğiz. Bizler her ne kadar derin bir üzüntü içinde olsak da yavrularımızın bundan etkilenmemesi için hassas davranmamız gerekmektedir. Develi Belediyesi olarak ilçemizde misafir ettiğimiz depremden etkilenen kardeşlerimizin her türlü ihtiyaçlarını gidermek adına sahadayız, hizmetteyiz. İnşallah el ele vererek bu günleri de aşacağız. 2022023 Eğitim-Öğretim yılının ikinci döneminde hepinize başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım