Kayseri Deniz Postası - Başkan Cabbar'dan Elbistan Konteyner Kente Ramazan Ziyareti
26
Sal, Eyl
40 Yeni Haber

 

 

Develi
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Aydan Yıldırım

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar belediye meclis üyeleri ile birlikte Ramazan ayı münasebetiyle Elbistan Develi konteyner kenti ziyaret etti.

Ziyaret de konteyner kentte yaşayan depremzedeler için gıda kolisi, elektrik süpürgesi, ayakkabı dağıtımı yapıldı ayrıca çocuklar için çocuk grubu götürüldü. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar Elbistan Develi konteyner kenti gezdirerek belediye meclis üyelerine yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Develi Belediyesi ile Elbistan Belediyesi kardeş şehir protokolü imzaladı.

develi-ve-elbistan-belediyesi

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz'ün ev sahipliğinde iftar programına katılan Başkan Cabbar "Valimiz Sayın Gökmen Çiçek'in öncülüğünde yaptığımız Elbistan Develi Konteyner Kentindeki kardeşlerimize Ramazan ziyaretinde bulunduk. Kardeşlerimizin ihtiyaçlarını temini noktasında hizmetlerimiz devam edecektir. Rabbim bu mübarek günler hürmetine yar ve yardımcımız olsun" dedi.

Deprem sonrasında yardım elini çekmeyen Develi Belediyesine teşekkürlerini ileten Başkan Gürbüz “ Develi’den Elbistan’a uzanan yardım elini resmiyet kazandırarak Elbistan ve Develi’yi kardeş şehir ilan ettik. Rabbim bu tür felaketlerden tüm ülkemizi korusun böyle dostluklarından eksikliğini vermesin inşallah” dedi.