Bünyan Belediyesi Halk Sağlığı İçin Denetimleri Sürdürüyor

Bünyan
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Bünyan Belediyesi Zabıta Amirliği İlçede faaliyet gösteren kasap, manav ve pide fırınlarını denetledi.

Bünyan Belediyesi, halka daha sağlıklı, güvenilir, hijyenik ortamlarda hizmet verilmesi ve satışı yapılan ürünlerin tarihinin geçmiş olmaması için denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Bünyan Belediye Zabıta Amirliğine bağlı ekipler ilçede, gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerini tek tek denetleyerek ürünleri inceledi.

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu;”Zabıta ekiplerimiz düzenli bir şekilde denetimlerini sürdürüyor. Ekiplerimiz kasaplarımızda hijyen ve et ürünlerinin saklanma konusunda kontrollerini, reyonlardaki ürünlerin muhafaza, satış koşulları kontrol ediyor. Bununla birlikte fırınlar ve unlu mamul satan iş yerlerinin gramaj ve hijyen kontrolleri yapıyoruz. Ekiplerimiz iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı, hijyen, gıda maddelerinin saklama koşulları ve çalışan personellerin kılık kıyafetinden iş elbiselerinin uygunluğuna kadar bir çok hususu denetledi. Zabıta ekiplerimiz eksiklikleri tespit edilen işletme sahiplerine gerekli uyarıları yaptı” dedi. (Kurumsal)

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Reklam