‘Bünyan halısı tescillendi’

Bünyan

(Özel) Haber: Şeyda AŞATIR / Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, gazetemize yaptığı özel açıklamada “Bünyan halımızın coğrafi işaretini aldık. Bunu da sizin aracılığınızla iletelim daha önce açıklamamıştık. Bünyan Belediyesi’nce tescillendi” dedi.

 

Bünyan Belediyesi’nde gazetemizi ağırlayan ve özel açıklamalarda bulunan Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu Bünyan Halısı’nın tescillendiğini açıkladı.

Başkan Gülcüoğlu, “Göreve geldiğimiz de bizim markamız gilaburuyla ilgili tanıtım çalışmaları yaptık. Şişeledik raf ömrü bir yıl olmakla kamu ya dağıtıldı. Sadece tanıtım amaçladık. İnşallah ilerde daha da bilimsel şeylerle paylaşacağız. Çayımızı da yaptık” dedi.

‘Bünyan halımızın coğrafi işaretini aldık’ diyen Gülcüoğlu, “Bunu da sizin aracılığınızla iletelim daha önce açıklamamıştık. Bünyan Belediyesince tescillendi. İlklerin Belediyesi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunu ilk kez paylaşıyorum bu halımız 230 küsur Euro’dan aldık. İnşallah bu markamızı daha devam ettirebilir ve ticarileştirebiliriz” dedi.

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu ile yaptığımız tam sayfa özel röportajımıza www.denizpostasi.com adresinden ulaşabilirsiniz… 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar