05
Cu, Mar
50 Yeni Haber

Bünyan
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 105'inci yıldönümü nedeniyle tören düzenlendi.

 

Bünyan Şehitliğinde düzenlenen törene Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ve ilçe protokolü katıldı.


Çelenk sunumu,saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından İlçe Müftüsü Mahmut Taşyapan tarafından tüm şehitlerimiz için dua edildi.


Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun," Vatan topraklarını korumak için topyekûn şahlanan bir milletin vatan uğruna canlarını feda eden kahraman evlatları; aziz şehitlerimizi 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 105. yılı vesilesiyle Bünyan Şehitliğimizde dualar ile andık. Çanakkale’yi geçilmez kılan tüm şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun. "dedi.


Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin'de 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 105. yılında,başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşalrı olmak üzere, vatan için gözünü kırpmadan cepheye koşan aziz şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz." diye konuştu. Kurumsal

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar