05
Cu, Mar
50 Yeni Haber

Bünyan
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Bünyan Belediyesi koronavirüs salgınına karşı önlemleri artırarak sürdürürken Başkan Özkan Altun, 65 yaş ve üzeri yaşlı vatandaşları telefonla arayarak onlara, tüm ihtiyaçları için kendilerine ulaşmalarını istedi. 

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsü salgınına karşı ilk günden itibaren önlemlerini alan Bünyan Belediyesi, özellikle 65 yaş üstü yaşlılar için seferber oldu. İlçe genelinde okullar, hastaneler, sağlık ocakları,camiler, kahvehaneler, ilçedeki sektör ayırt etmeksizin faaliyet gösteren 498 esnafın tamamı, tüm kamu binaları ,otobüs durakları, parklar, toplu taşıma araçları, taksiler ve toplu konutlar,cadde ve sokaklar 2 araç 5 makine ve 5 kişiden oluşturduğu özel ekiple Virkon-s ve Sodyum Hipoklorid dezenfektanları ile yıkayarak dezenfekte eden Bünyan Belediyesi yaşlıların ihtiyaçlarını karşılamak için de kapı kapı geziyor.


Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ise ilçede ikamet eden bu süreçte evden çıkamayan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşları telefonla aradı. Başkanlık makamından yaptığı aramalarda vatandaşlarla sohbet eden Başkan Özkan Altun, görüştüğü vatandaşlara ihtiyaçlarının olup olmadığını sorarak korona virüsüne karşı çeşitli uyarılarda bulundu.


Vatandaşlara tüm ihtiyaçlarını karşılamak için hazır olduklarını ve ekiplerin sahada olduğunu hatırlatan Başkan Özkan Altun;" Bizler size her konuda yardımcı olacağız.Ne zaman isterseniz belediyemizi ve ya beni arayabilirsiniz.Rabbim sizlere hayırlı uzun ömürler versin. Bu süreci hep birlikte atlatacağız" dedi.


Aldıkları telefon karşısında mutlu olan vatandaşlarda Başkan Altun'a teşekkür ederek memnuniyetlerini ilettiler. Kurumsal

 

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar