25
Pzt, Oca
13 Yeni Haber

Bünyan
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Şeref Kahraman- Kayseri’nin Bünyan ilçesi Akmescit Mahallesi’nin giriş çıkışları koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatıldı. 

 

Bünyan Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, “İlçemize bağlı Akmescid Mahallesinde  İlçe Umumi Hıfzısıhha Kurulu Kararıyla karantina uygulamasına geçilmiştir, bugün itibariyle Mahallemize giriş ve çıkışlar yasaklanmıştır” denildi.

Bünyan ilçesi Akmescit kızılören-Yünören, Akmescit Karatay, Akmescit tomarza, Akmescit Kayseri ve Akmescit Alaybeyli yolları Covid-19 korona nedeniyle kepçe ile toprakla kapatıldı. 

Akmescitte Oluşan Karantinadan Dolayı Üreticilerin Mağdur Olmaması İçin Bünyan Süt Üreticileri Birliği Ve Damızlık Birliği Akmescitte Bulunan Üreticilerin Sütlerini Yarın Sabahtan İtibaren Alacakları, Bu Kurumların Dışında Hiç Kimsenin Süt Toplanmasına İzin Verilmeyeceği, Süt Vermek İsteyen Üreticilerin Toplayıcılarla Ve Birliklerle  İrtibata Geçmesi Gerektiği öğrenildi. Foto: Akmescit Facebook sayfası

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar