İncesu - Kayseri Deniz Postası
30
Prş, Haz
24 Yeni Haber

2011-2013 yılları arasında Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yapan Mehmet Metin Özen son yolculuğuna uğurlandı.

İncesu Belediyesi ile sendika arasında yapılan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonuçlandı. Anlaşma sonucu belediyede kadrolu çalışan işçilerin maaşına % 56 oranında zam yapıldı.

İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, daire müdürleri ile birlikte ilçeye bağlı Yarım ve Karakoyunlu mahallelerinde incelemelerde bulundu. Saha çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü belirten Başkan İlmek “ Belediyemizin birim müdürleri ile mahalle muhtarlarımızı da yanımıza alarak yerinde incelemelerle ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet edebilmenin gayreti içerisindeyiz. Bu kapsamında bahar çalışmalarımıza başladık” dedi.

İncesu Belediyesi ile Çevre Koruma Dergisi’nin (ÇEVKOR) ortaklaşa düzenlediği mutabakat kapsamında bin 250 karaçam fidanı Aksu Bağlarında toprakla buluşturuldu.

İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, AK Parti İlçe Başkanı Hamit Korkmaz ile Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ankara’da İncesu için verimli görüşmeler yaptığını söyleyen Başkan İlmek “ Sevdamız olan İncesu için Ankara’da verimli görüşmeler yaptık. İlçemizin kalkınması için birçok projeyi hayata geçireceğiz ” dedi.

İncesu Belediyesi tarafından Türk Halk Müziği konseri düzenledi. İlçe halkının yoğun ilgi gösterdiği konserde Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek ‘Gesi Bağları’ türküsünü seslendirdi.

Diğer Makaleler...

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım