Ahmet’in Yardımına İncesu Belediyesi Yetişti - Kayseri Deniz Postası
10
Çrş, Ağu
40 Yeni Haber

İncesu
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

(Özel)HABER :Aydan Yıldırım

İncesu ilçesine bağlı Kızılören mahallesinde yaşayan Ahmet Şirin’in (17) imdadına İncesu Belediyesi ekipleri yetişti.

İncesu ilçesine bağlı Kızılören mahallesinde yaşayan Ahmet Şirin'in ameliyat olmak için Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine gidebilmesi için İncesu Belediyesi kapanan mahalle yolunu ulaşıma açtı. İncesu Belediye ekipleri, yürüyemeyen genci sırtına alarak  araca taşıdı. Ekipler daha sonra ameliyat olması gereken genci Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine yetiştirdi.

 İncesu Belediyesi Karla Mücadele ekipleri, Kızılören mahallesi Isbalı mahallesinde oturan 17 yaşındaki Ahmet Şirin’in bugün ameliyat için randevusu olduğunu, kar nedeniyle mahsur kalan gencin hastaneye yetiştirilmesi gerektiği ihbarını aldı. İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek karla mücadele ekiplerine talimat vererek Şirin’in yaşadığı mahallenin yollarını grayder ile açılmasını ve gencin ameliyata yetiştirilmesini istedi. Eve giden ekipler, ayağı alçılı olan gencin sırtına alarak belediye aracı Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine götürdü.  

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım