İncesu İçin Ankara Temasları - Kayseri Deniz Postası
10
Çrş, Ağu
39 Yeni Haber

İncesu
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, AK Parti İlçe Başkanı Hamit Korkmaz ile Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ankara’da İncesu için verimli görüşmeler yaptığını söyleyen Başkan İlmek “ Sevdamız olan İncesu için Ankara’da verimli görüşmeler yaptık. İlçemizin kalkınması için birçok projeyi hayata geçireceğiz ” dedi.

İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, AK Parti İncesu İlçe Başkanı Hamit Korkmaz ile Ankara’da bir dizi ziyaretler yaptı. Ankara’da AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başta olmak üzere Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız ve Mustafa Elitaş ile bir araya gelen Başkan İlmek, program kapsamında Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz ve Enerji Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Şaban Avcı ile görüştü. Ankara ziyaretinin İncesu adına çok verimli geçtiğini söyleyen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek “ İncesu’nun her yönden gelişmesi adına önemli görüşmeler yaptık. Hizmet atağının devam ettiği ilçemizde bu yıl turizm, eğitim ve kültürel yönden birçok çalışma içerisinde girdik. İlçemiz için yaptığımız görüşmelerde son derece verimli oldu” şeklinde konuştu.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım