Kayseri Deniz Postası - Başkan İlmek'ten Oda ve Borsa Ziyaretleri
04
Cts, Şub
53 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi


Forum Kayseri

İncesu
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber : Aydan Yıldırım

Başkan İlmek, yeniden başkanlık görevine seçilen KTO Başkanı Ömer Gülsoy, KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve KTB Başkanı Recep Bağlamış’a ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu.

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Ekim ayında yapılan Olağan Genel Kurul ile yeniden başkanlık görevlerine seçilen Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış’a ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu.

Incesu Baskan Ilmek Ve Baskan Omer Gulsoy Kto Ziyareti

Ziyaretlerin ardından değerlendirmede bulunan Başkan Mustafa İlmek ; “ Sanayi ve ticaret kenti Kayseri’de TOBB’a bağlı kuruluşların seçimleri tamamlandı. Bizlerde görevlerine yeniden seçilen başkanlarımıza ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulunduk. Birlik ve beraberliğin en iyi şekilde yaşandığı ilimizde Nüfus ve Sanayi anlamında gelişen İncesu ilçemiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerine görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

 

Baskan Ilmek Ve Baskan Recep Baglamis Ktb Ziyareti

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım