Kayseri Deniz Postası - İncesu Meydanına Yeni Tören Alanı
27
Çar, Eyl
23 Yeni Haber

 

 

İncesu
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber : Aydan Yıldırım

İncesu’da, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve İncesu Belediyesi tarafından ilçe meydanında gerçekleştirilen ‘Yeni Meydan’ Projesi çalışmaları devam ediyor.

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, “Değişen ve gelişen ilçemizde eksikliğini hissettiğimiz yeni bir tören alanını tamamladık. İleri ki haftalarda ilçemizde yapacağımız Toplu Açılış programı ile resmi açılışlarını yapmış olacağız” dedi.

 İlçe meydanında bulunan dükkanların cephe giydirme çalışmaları devam ederken, İncesu merkezinde de İncesu Belediyesi tarafından yeni tören alanı oluşturuldu.

Ay Yıldızlı Bayrak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Millî Mücadele, Geçmişten Günümüzde Türk Devletlerinin Bayrakları ve İncesu vurgusunun yapıldığı yeni tören alanı hakkında açıklama yapan İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ;

“İncesu için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tarih ve Turizm kenti olma yolunda Büyükşehir Belediyemizin katkıları ile yaptığımız çalışmalar kapsamında meydan projesinde cephe giydirme çalışması devam ediyor. İlçemizde tören alanı eksikliğini yaşıyorduk. Bu eksikliğin giderilmesi için Fen İşleri ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerimizle yaptığımız istişare ile güzel bir projeye imza attık. Şimdi bu projeyi bitirmenin ve ilçeye kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki günlerde yapacağımız toplu açılış programında Yeni Tören alanımız ve birçok yatırımız hizmete açılmış olacak” diye konuştu.