İl Sağlık Müdürlüğü tarafından koordinasyonu sağlanarak hizmete açılması planlanan Yeşilhisar Musahacılı Mahallesi Sağlık Evinde sona gelindi. İl merkezinde olduğu gibi en ücra noktalara da modern sağlık tesisleri kazandırarak en iyi sağlık hizmeti sunmak için yapılan çalışmalar vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor. 

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığı ile Yeşilhisar ve Yazıhüyük Belediyeleri arasında bir süredir yürütülen toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelere kazandırdığı kadın ve gençlik merkezleri önemli faaliyetlere imza atmaya devam ediyor. Yeşilhisar Kadın ve Gençlik Merkezi’nde Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi ile birlikte Arduino Kodlama Şenliğini gerçekleştirildi. 

Haber-Foto: Azim DENİZ-Şeyda AŞATIR/ Kayseri Deniz Postası ekibi olarak ilçe ziyaretlerimize devam ediyoruz. İlçe halkının sorunlarını sadece Kayseri Deniz Potası Gazete ’si gündeme taşıyor. Bu kapsamda Yeşilhisar ilçesinde buluştuğumuz vatandaşların en büyük sorunu, her insanın belediye tarafından karşılanması gereken hakkı olan su… Yeşilhisar halkı, temiz içme sularının olmadığını ve belediyenin bu konuda bir adım atmadığını söyledi. Bir diğer problem ise, Yeşilhisarlı çiftçilerin ürünlerini satamaması… Bir çiftçi konu ile ilgili, “İlgilenen yok eskiden kooperatifimiz vardı. Kooperatif kapatıldı.” dedi.

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar