12
Pzt, Nis
32 Yeni Haber

Yeşilhisar
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Belediye Başkanımız Halit TAŞYAPAN, İlçe Kaymakamımız Fatih BAYRAM ve Emniyet Müdürü Mustafa BURUNSUZ ile birlikte ‘’Kontrollü Normalleşme’’ sürecinin başlamasıyla birlikte bugün itibari ile ilçemizde yeniden faaliyete başlayan lokantalara, çay ocaklarına ve bugün itibariyle yüz yüze eğitime geçen Ziya Gökalp İlkokuluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Hayırlı ve Bereketli işler temennisinde bulunan Belediye Başkanımız ’’ Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci Ülkemize ve Milletimize hayırlar getirsin. Ekmek kapılarını bu sabah itibariyle yeniden hizmete açan esnaf kardeşlerimize hayırlı olsun diyor bereketli bir yıl olmasını temenni ediyorum.  Öğrencilerimize ise derslerinde başarılar diliyorum. Şuan ki bulunduğumuz kategoriden MASKE,MESAFE VE TEMİZLİK kurallarına dikkat ederek daha güvenli bir kategoriye geçmek için gayret içerisinde olalım inşallah’’ dedi.

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar