Karpuzsekisi Köyü Öğrencileri AGÜ’de 

Hacılar
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Kayseri’nin Hacılar İlçesi Karpuzsekisi Köyü İlkokulu öğrencileri, öğretmenleriyle beraber, Abdullah Gül Üniversitesi’ni (AGÜ) ziyaret ederek, üniversiteyi gezdiler. 

Okul Müdürü Erol Erdoğan başkanlığında 3 öğretmen ve 45 öğrenci, Sümer Kampüsü’nde Kimya ve Biyogenetik laboratuvarlarını gezdi. Yapılan çalışmalar ve cihazlar hakkında bilgilendirilen öğrenciler, mikroskopla bakterileri incelediler ve deneylere katıldılar. 
Robotik çalışmalarını izleyen öğrenciler, daha sonra sağlıklı beslenme konusunda seminere katıldılar. Sümer Kampüsü içindeki Cumhurbaşkanlığı Müzesini de gezen öğrenciler ve öğretmenler güzel bir günün ardından üniversiteden ayrıldılar. 
Rektör Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu, öğretim üyeleri ile geçtiğimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü, Hacılar Karpuzsekisi Köyü İlkokulu ve Ortaokulunda öğretmen ve öğrencileri ile birlikte kutlamıştı. 
Rektör Sabuncuoğlu bu ziyarette, AGÜ’nün imkanlarından öğretmen ve öğrencilerin faydalanmaları için kapılarının her zaman açık olduğunu ifade ederek, öğrencileri ve öğretmenleri üniversiteye davet etmiş, üniversitenin olanaklarını kullanabileceklerini belirtmişti. [Kurumsal]

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar