970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Hacılar

Haber: Şeref Kahraman/ Kayseri’nin Hacılar ilçesinde 14 yaşındaki bir çocuğun köpeklerin saldırısı sonrası olay yerinde feci şekilde hayatını kaybetmesinin ardından bir grup ilçe sakini çocuğun okulu önünde toplandı ve 25 köpeğin çocuklara saldırdığını iddia ettiler. 

 

Konuşma yapan bir vatandaş, “Hacılar ilçemizin başı sağolsun. Belediyenin 10 yıldır yapamadığı şeyi biz gençler olarak burada hep beraber dile getirelim. Bu olay inşallah bir daha olmaz. Belediye başkan Yardımcısı bir röportajında 5-6 köpek diyor ama 25 köpek saldırdı. Basına olay çok basit gösteriliyor. Belediyede çalışıp maaşını alıyorlar da bu köpekleri toplayamıyorlarsa bıraksınlar bu işi. Belediyemiz size zahmet şu köpekleri toplayınız” diye konuştu. 

 

KÖPEK SALDIRISINDA HAYATINI KAYBEDEN ÇOCUK... 

Hacılar’da köpek saldırısı sonrası hayatını kaybeden 14 yaşındaki Mehmet Özer, Hacılar Camikebir Camiinde yarın öğle namazına müteakip kılınacak Cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. Saldırıda yaralanan diğer çocuk Hacı Ali Tuğrul’un ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar