Hacılar Belediye Meclisi yılın ilk toplantısını gerçekleştirdi

Hacılar

Hacılar Belediye Meclisi 2019 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. 10 maddenin görüşülerek karara bağlandığı toplantıda, İlçemizde meydana gelen elim hadise neticesinde kaybettiğimiz Mehmet Özer için taziyede bulunuldu. 


Hacılar Belediyesi meclis salonunda gerçekleştirilen ve 9 asıl ile 1 ek gündem olmak üzere toplam 10 maddenin görüşülerek karara bağlandığı Ocak ayı meclis toplantısına Meclis Başkan Vekili Ahmet Bostancı başkanlık etti. 
Meclis Başkan Vekili Ahmet Bostancı Meclis Toplantısı öncesi, İlçemizde meydana gelen elim hadise neticesinde hayatını kaybeden Mehmet Özer’e Allah’tan rahmet, olayda yaralanan Hacı Ali Tuğrul’a da acil şifalar diledi. Bostancı sözlerine şöyle devam etti, 
“İlçemizde meydana gelen elim hadise neticesinde kaybettiğimiz Mehmet Özer yavrumuza Allah’tan rahmet, Ailesine ve ilçemize başsağlığı diliyoruz. Yine elim olayda yaralanan Hacı Ali Tuğrul yavrumuza da geçmiş olsun diliyoruz. Acı olay sonrasında vatandaşlarımızın hassasiyetini anlayışla karşılıyor ve yine bu hassasiyet kapsamında sokak hayvanlarını da yasalar çerçevesinde idaremize verilen yetki dâhilinde topluyoruz. Bu bağlamda sosyal medyada oluşturulmaya çalışılan sokak hayvanlarının itlaf edildiği haberleri kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Konu ile alakalı adli süreç devam etmektedir, hem Kayseri Valiliği hem de Cumhuriyet Başsavcılığınca çalışmalar titizlikle yürütülmektedir.” (Kurumsal)

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar