Hacılar'da Aile Sağlı Merkezi ile Toplum Sağlığı Merkezi açıldı - Kayseri Deniz Postası

Hacılar
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

HACILAR Belediyesi tarafından arsaları tahsis edilen ve hayırsever Özdemir ailesi tarafından yaptırılan Ülfet Murat Özdemir Aile Sağlığı Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezi ile Şaşoğlu ailesi tarafından yaptırılan Ali Atay Şaşoğlu Ortaokulu’nun açılışı düzenlenen törenle yapıldı.  


Hacılar ilçesinde düzenlenen açılış törenine, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Özdemir ve Şaşoğlu ailelerinin yakınları katıldı. Törende konuşan Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, "Göreve geldiğimiz Nisan 2019’dan bugüne kadar gönülden hizmet etmeye gayret gösterdik. Emanet olarak gördüğümüz bu görevleri layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. İlçe halkımızın mutlu gününde, hüzünlü gününden onların yanında olmayı felsefe edindik. İlçemize seçim öncesinde vaat etmiş olduğumuz projelerden 29 projenin 24’ünü bitirmek nasip oldu. Vatandaşlarımızın talebinin yerine getirmek adına birçok projeyi de hayata geçirdik İlçemizde bir taraftan devlet yatırımları bir taraftan Büyükşehir hizmetleri, aynı zamanda ilçe belediyesi olarak yaptığımız hizmetler hız kesmeden devam ediyor" diye konuştu.


Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise, “Değerli başkanımız ilçemize gerekli çalışmalarını yapıyor. Bizlerde Büyükşehir belediyesi olarak Hacılarımıza gereken tüm yatırımlarımızı ilçe halkımız için yapmaktayız” diyerek emeği geçenlere teşekkür etti.


AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Mehmet Özhaseki’de, Kayseri'nin hayırseverlikte örnek bir şehir olduğunu söyledi.  Hemen her hafta Kayseri'de bir hayırseverin desteği ile yapılan yerlerin açıldığını anlatan Özhaseki, hayır işlerinin önemine değindi. Geçmişte birçok yatırımın birlik ve beraberlik içinde yapıldığını vurgulayan Özhaseki, 19 yıldır iktidarda olduklarını ve her girdikleri seçimde birinci olduklarını anlattı.


Özhaseki şöyle devam etti: “Görevde olduğumuz günden beri sağlık, ulaşım gibi birçok alanda yatırım yaptık. Bizler hizmet ve eser siyaseti yürüttüğümüz, ideolojik takıntılardan uzak kalarak hizmete odaklandığımız için çok eser bıraktık.”


Kayseri'nin modern şehir olduğuna dikkat çeken Özhaseki, Hacılar ilçesinin her seçimde AK Parti'ye sonuna kadar destek verdiğini, yüksek oranlarda oy aldıklarını belirtti. Özhaseki, “Tüm hayırseverlerimize çok teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun. Belediye Başkanımız Bilal Özdoğan genç yaşına rağmen güzel hizmetleri yapacak diye kendisine dua ediyoruz” dedi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım