KASKİ’den Hacılar’a 11 Milyon 791 Bin TL’lik Yatırım - Kayseri Deniz Postası
25
Pz, Eyl
19 Yeni Haber

Hacılar
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü, 2021 yılında Hacılar ilçesine 11 Milyon 791 Bin TL değerinde altyapı yatırımı gerçekleştirdi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü’nün ilçelerde başlattığı altyapı seferberliği 2021 yılında da hız kesmeden devam etti. İlçelerdeki ihtiyaç önceliğine göre belirlenen projeleri sırasıyla hayata geçiren KASKİ, sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temininden, kanalizasyon ve yağmursuyu giderlerinin ayrıştırılmasına, atık suların arıtılmasına kadar her türlü altyapı hizmetini büyük bir titizlikle sürdürdü.

Bu kapsamda Hacılar ilçesinde geçtiğimiz yıl içme suyu ve kanalizasyon şebeke hattı imalatı, kuyu binası açılması, sondaj kuyuları açılması gibi çeşitli hizmetler dâhilinde 11 Milyon 791 Bin 550 TL’lik yatırım yapıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, merkez ve ilçelerin altyapı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamaları için KASKİ’nin 2021 yılında da çalışmalarını titizlikle yürüttüğünü belirtti.

En ileri teknolojiler kullanılarak sistemli çalışma neticesinde hayata geçirilen projeler sayesinde vatandaşların memnuniyetlerinin arttığına ve bunun da kendilerini son derece mutlu ettiğini dile getiren Başkan Büyükkılıç şunları kaydetti:

“KASKİ’miz üstlendiği misyon ve vizyon gereği, kentimizde insan ve çevre sağlığını önemsiyor ve bu doğrultuda çalışmalar yürütüyor. Ayrıca Uluslararası kalite standartlarını hayata geçirerek, kalite anlayışını kurum kültürünün ayrılmaz bir parçası haline getirmiştir. Bu anlamda sürekli iyileştirme anlayışını benimseyerek merkez ve ilçelerde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Hızla büyüyen ve gelişen kentimizi, geleceğe hazırlamak amacıyla kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Hizmet etmeyi seviyoruz. Kentimiz genelinde vatandaşlarımızın yüksek standartlarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için sağlıklı altyapıda ihtiyaç duyulan projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Hacılar İlçemizde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de hizmetlerimiz ihtiyaca uygun olarak sürecek. Yapılan ve yapılacak olan projelerimiz ilçemiz halkına hayırlı olsun. “

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım