Hacılar’da Fatma Baktır Kuran Kursu Protokolü imzalandı - Kayseri Deniz Postası
10
Çrş, Ağu
38 Yeni Haber

Hacılar
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Aydan Yıldırım

Hayırsever Baktır ailesi tarafından Hacılar Akyazı Mahallesi’ne yaptırılacak olan Fatma Baktır Kuran Kursu’nun yapım protokolü Hacılar Belediyesi’nde düzenlenen imza töreni ile gerçekleştirildi.

Hacılar Belediyesi’nde düzenlenen imza protokol törenine Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan, İl Müftüsü Yusuf Akkuş, İncesu OSB Yönetim Kurulu Başkanı ve hayırsever Hacı Ali Baktır ve kardeşleri Necmettin, Şükrü ve Zafer Baktır’da hazır bulundu.

Hayırseverlikte yarışan ilçemize yakışır bir projeye daha Belediyemiz, Hacılar İlçe Müftülüğümüz ve Hayırsever Baktıroğlu ailesi ile birlikte imza atıyoruz diyen başkan Özdoğan şöyle konuştu;

“Arsası Belediyemiz tarafından tahsis edilen ve Hayırsever Baktıroğlu ailesi tarafından kıymetli anneleri merhum Fatma Baktır'ın adına Akyazı Mahallemizde yaptırılacak olan Kur’an Kursu inşaatına ilişkin protokolü imzaladık.   İnşallah protokolümüzle birlikte inşaatımız başlayacak. Burada yavrularımız gençlerimiz Kur'an eğitimi alacaklar. Manevi değerlere dini değerlere katkı veren gençlerimizi çocuklarımızı ilimize ülkemize kazandıracağız. Ben emeklerinden dolayı Baktır Ailesine çok teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin '' dedi.

Hayırsever Hacı Ali Baktır’da, “Hacılar doğduğumuz büyüdüğümüz yer. Biz Hacılar’dan kopamayız. Onun için aile olarak buraya her zaman için yatırımlarımıza devam edeceğiz '' ifadelerini kullandı.

Kayseri İl Müftüsü Yusuf Akkuş’da Kayseri ilindeki hayırseverliğe dikkat çekerek “Kayseri'ye geleli altı ay oldu. Burada gözlemlediğim en önemli unsurlardan bir tanesi hayırsever insanların çok fazla olması ''diye konuştu. 

Konuşmaların ardından taraflarca protokol imzalandı

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım