Başkan Özdoğan Erciyes yolunda inceleme yaptı - Kayseri Deniz Postası
10
Çrş, Ağu
39 Yeni Haber

Hacılar
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Aydan Yıldırım

Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan, Karayolları tarafından yapımına devam edilen Hacılar-Erciyes yolunda incelemelerde bulundu.

Özdoğan, yol çalışmasının ilk etabının bu yıl sonuna kadar kesintisiz devam edeceğini söyledi.

Birim amirleriyle birlikte Hacılar Erciyes yolu genişletme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Özdoğan, şantiye yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yol çalışmasının hızla devam ettiğini belirten Başkan Özdoğan şöyle konuştu:
“Hacılar Erciyes Yolu’nda Karayolları tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceledik. Buradaki çalışmalar tam gaz devam etmekte. 25 araç 30 personelle yol genişletme, menfez ve geçiş çalışmaları son hızıyla sürmekte. İnşallah bu yılın sonuna kadar bu hatla ilgili çalışma devam edecek.”

Hacılar - Erciyes yoluna “İlçemiz, ilimiz için önemli bir yatırım” diyerek Erenler Mevkii ile Hacılar Mezarlığı arasındaki ikinci etap çalışmasının da gelecek baharla birlikte başlayacağını belirten Başkan Özdoğan, emeği geçenlere teşekkür etti.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım